Latarki, Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie to bezpardonowy must have na zasiadce! Czołówka lub lampka nocna powinna świecić światłem mocnym, który pozwoli Wam montować zestawy po zmroku w komforcie, a także podbierać ryby w oświetleniu. Należy zwrócić uwagę by latarki były wyposażone w czerwone światło, które nie przeszkadza rybom na brzegu. Od Was samych zależy czy wybierzecie oświetlenie na bazie diod creeled czy zwykłych żarówek. Popularne czołówkilampki na stolik czy oświetlenie do namiotu - wszystko to znajdziecie w naszym sklepie!  

Aktywne filtry
 • ENERGO FISH Lampa COMET LED

  39,99 zł

  Prosta i praktyczna w użyciu mała lampka, która umili nam czas podczas nocnych połowów ryb.. Wodoodporna. Żywotność baterii 1000 godzin.

  Ładowanie: baterie paluszki

  5 ledów

 • ENERGO FISH Czołówka URANUS LED

  29,99 zł

  Bardzo lekka i praktyczna ledowa latarka o mocnym świetle. Praktyczna i wygodna w użyciu. Wodoodporna. Regulowany elastyczny pasek.

  Moc: 120 lumerów / 2 ledy

 • RidgeMonkey - Headtorch VRH300

  259,90 zł

  Z czołówką Ridge Monkey VRH300 USB Rechargeable Headtorch możesz zapomnieć o wiecznie rozładowujących się bateriach do latarkach czołowych.
  Wystarczy, że podepniesz VRH300 USB Rechargeable Headtorch do dowolnego urządzenia zasilającego za pomocą kabla USB.

  • Trzy źródła światłą o wysokiej mocy
  • Akumulator litowo-polimerowy o wysokiej pojemności 2000mA
 • ENERGO FISH Czołówka SATURN LED

  149,99 zł

  SATURN, akumulatorowy reflektor ET Outdoor. Bardzo jasne światło (białe) sięgające 100m, nie odstrasza ryb. Tryb oszczędzania energii, tryb migający, zoom, ładowana elektrycznie, wodoodporna.

  WAGA : 180gr

  Moc: 2000 lumenów!!!!

 • ENERGO FISH Czołówka JUPITER LED LATARKA

  49,99 zł

  Bardzo lekka i praktyczna ledowa latarka o mocnym świetle. Praktyczna i wygodna w użyciu. Wodoodporna.

  Moc: 45 lumerów , ładowanie USB

 • ENERGO FISH Czołówka MARS LED

  29,99 zł

  Bardzo lekka i praktyczna ledowa latarka o mocnym świetle. Wygodna w użyciu. Doskonała, odporna na wstrząsy i trudne warunki atmosferyczne. Wodoodporna.

  Moc: 120 lumerów / 2 ledy

 • ENERGO FISH Czołówka NEPTUNE LED

  29,99 zł

  Bardzo lekka i praktyczna ledowa latarka o mocnym świetle. Praktyczna i wygodna w użyciu. Regulowany elastyczny pasek.

  Moc:  3 ledy

  Zasilanie: 3 baterie AAA

 • ENERGO FISH Czołówka VENUS LED

  99,99 zł

  VENUS, akumulatorowy reflektor ET Outdoor. Bardzo jasne światło (białe) sięgające 100m, nie odstrasza ryb. Tryb oszczędzania energii, tryb migający, zoom, ładowana elektrycznie, wodoodporna.

  Moc: 1200 lunenów!!!!!

  Ładowarka, 2 akumulatory, zoom!!!

 • Czołówka MERCURI LED latarka

  119,99 zł

  MERCURI, wysoka wydajność i niski pobór energii. Bardzo jasne światło (białe) sięgające 100m, nie odstrasza ryb. Tryb oszczędzania energii, tryb migający, zoom, ładowana elektrycznie, wodoodporna.

  Moc: 2000 lumenów!!!

 • ENERGO FISH Lampa SOLAR Kemping LED

  69,99 zł

  Bardzo pomysłowa i praktyczna akumulatorowa lampa o dobrej jakości świetła. Idealnie nadaje się na nocne biwaki.  Ładowana USB, wmontowany solar zapewnia ładowanie podczas dnia bez zużycia aumulatorów. Wystarczy pociągnąć do góry, aby lampa się wysunęła i zaczęła świecić!!!

  Moc: 900 lumenów!!!!

 • Delphin TRIOS 1W Lampka czołowa

  27,99 zł

  TRIOS to podstawowy typ lampy czołowej, która jest atrakcyjna nie tylko ze względu na cenę. Jest wyposażona w trzy diody LED, zabudowane w zielonym korpusie. 

  Parametry techniczne:
  Źródło światła: 1 biała dioda LED, 2 czerwone diody LED
  Moc: 1W, 60lm
  Bateria: 2x1,5V , Baterie nie są częścią zestawu
  Wymiary: 57x30x33mm
  Waga: 58g

 • ENERGO FISH Lampa VECTOR LED

  39,99 zł

  12-to ledowa lampa idealna na nocne zasiadki wędkarskie, mocne światło , wodoodporna, wbudowany kompas.

  Zasilanie: baterie paluszki

 • ENERGO FISH Ładowarka akumulatorowa do latarek

  9,00 zł

  Ładowarka do ładowania akumulatorów w latarkach: VENUS, MERCURI, SATURN.

 • POWAPACS LAMPKA BIWAKOWA POWALITE +

  199,00 zł

  Powalite + to lampa bezdotykowa z wyborem czerwonego lub białego światła do namiotu. Ma mały czujnik PIR z przodu dzięki czemu lampa zapali się̨ gdy tylko wykryje ruch. Ta aktywowana ruchem lampa ma wiele zastosowań, niezależnie od tego czy chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w namiocie, czy też ciemnych obszarów wokół obozowiska. 

 • POAWAPCS LAMPKA BIWAKOWA POWALITE XL

  259,00 zł

  Powalite XL to jedna z najjaśniejszych lamp tego rodzaju, z możliwością sterowania pilotem. Lampka o mocy do 350 lumenów w najmocniejszym ustawieniu. Jest to nie tylko lampa, ma także funkcję power banku o pojemności 5200 mAh, wystarczającą do naładowania telefonu lub czołówki.  Jest dostarczana z pilotem, który pozwala dostosować kolor i jasność diody LED.

 • LATARKA CZOŁOWA POWAPACS ULTRALITE

  199,00 zł

  Czy masz dość ciężkich, nieporęcznych czołówek, które kołyszą się podczas biegu lub zsuwają się z głowy. Mają niewygodny pasek, który często jest zbyt ciasny, uciskając powoduje dyskomfort i ból głowy? Jeśli tak, pokochasz naszą nową lekką latarkę czołową Powapacs Ultralite z regulowanym paskiem i diodami LED XPE o wysokiej jasności. 

 • ENERGO FISH Akumulator do latarki

  9,99 zł

  Każda nasza latarka: VENUS, MERCURI, SATURN - posiada w zestawie 2 akumulatory wielokrotnego ładowania. Można jednak dokupić zapasowe akumulatory, jest to praktyczne rozwiązania, kiedy nie mamy możliwości ładowania akumulatorów na zasiadce.

  Akumulator: 5500mAH 4,2V li-on

 • RIDGE MONKEY VRH150 HE LATARKA

  189,90 zł

  RidgeMonkey - Headtorch VRH150 - lampka czołowa.

   

   Nowy model VRH150 zawiera wszystkie funkcje większego brata w zmienjszonym urządzeniu: Ładowanie na USB, odporny na kurz i wodę – IP64, podwójny kolor i oczywiście pięć opcji świecenia, dzięki czemu dopasujesz się do każdej sytuacji 

  • Podwójny kolor, zmienna jasność: 30-160 lumenów

  • Pięć opcji świecenia pasujących do każdej sytuacji

 • POWAPACS LUXX RGB LAMPKA

  149,00 zł

  Luxx to kompaktowa, poręczna i jasna lampka z niewielkim zgrabnym pilotem. Zasięg pilota pozwala nam włączyć / wyłączyć zdalnie lamkę nawet z odległości 10 metrów, wybierać z pośród 7 różnych kolorów. Jest w pełni wodoodporna (IP65) co oznacza, że ​​jest idealna do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz, jest wyposażona w poręczne mocowanie do karabińczyka.