Torby, Pokrowce, Wiaderka

Oczywistym faktem jest to, że cały nasz karpiowy asortyment taki jak akcesoria, zanęty, przynęty, wędki z kołowrotkiem, i pozostałe rzeczy, których jest multum musimy gdzieś zapakować.  

Producenci wędkarskich toreb projektują je tak, by wszystko co potrzebne znalazło się pod ręką w ciągu kilku sekund.  

Do przechowywania wędzisk kołowrotków przeznaczone są lufy i pokrowce, które pomieszczą pojedyncze wędki lub cały zestaw wędek o różnych długościach, wraz z kołowrotkiem. Najczęściej lufy i pokrowce są wykonane z miękkiego materiału, by zajmowały jak najmniej miejsca, a jednocześnie zapewniały jak największą ochronę drogocennego sprzętu.  

Do przechowywania akcesoriów, przynęt i zanęt stosowane są torby, plecaki, pudełka, piórniki na przypony, organizery, których kieszenie są dokładnie tak zaprojektowane, by wszystko sprytnie ułożyć tam gdzie powinno się to znajdować. Producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach - tak więc znajdziemy zwykłe materiałowe torby, torby wyścielane folią termiczną, torby z nieprzemakalnego materiału EVApudełka z PCV oraz wyściełane case na sygnalizatory czy echosondy 

Niemniej ważnym elementem są wiaderka - służą one nie tylko do przygotowywania zanęty, lecz również do nabierania wody, którą polejemy karpia, do mycia naczyń, czy do przechowywania mokrych, ugotowanych ziaren. Na rynku znajdziemy wiadra plastikowe jak i wykonane z niezwykle odpornego, miękkiego materiału przypominającego gumę.  

Pionierami w produkcji bagażu są takie firmy jak NashForge Tackle, Korda, Mikado, NGTTrakker i wiele innych. 

Aktywne filtry