Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 5 373,00 zł

Statywy i Podpórki

Tripodrodpod a może podpórki? Każdy z karpiarzy stoi przed tym wyborem. Nie jest to łatwy wybór ze względu na różne właściwości każdego ze stojaków na wędki 

Podpórki to najbardziej klasyczny wybór jeśli chodzi o ułożenie wędek. Można je wbić w podłoże o miękkiej strukturze, w nieco twardsze podłoże można wkręcić podpórki wyposażone w gwint. Co więcej podpórki można doposażyć w buzz-bary, czyli poprzeczki z gwintami na dwie, trzy lub cztery wędki. Podpórki najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej lub aluminium. 

Rod-Pod to stabilny statyw na czterech nogach, którego można umieścić niemal wszędzie, jest bardzo często wybierany przez karpiarzy ze względu na swoją uniwersalność. Dodatkowo każdy z rodpodów jest wyposażony w buzz-bary. Dostępne są w wersjach na dwie, trzy lub cztery wędki. Rod-Pody można znaleźć w wersji mini jak i potężne stacje do położenia swoich wędek takich jak np. sky-podRod-Pody ze względu na swoją stabilną postawę często wykonuję się z aluminium lub rzadziej ze stali nierdzewnej. 

Tri-Pod to duża stacja do trzymania wędzisk karpiowych. Ich szeroki zakres regulacji od pionowego ustawienia wędek po całkowicie płaski jest często chwalony przez karpiarzy. Bardzo często tri-pody są wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są niezwykle stabilne lecz również ciężkie. Firmy karpiowe specjalizują się także w wykonywaniu tri-podów z aluminium, lecz takie rozwiązanie może wpłynąć znacząco na stabilność i bezpieczeństwo wędek i kołowrotków. 

Aktywne filtry