Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 1 300,00 zł

Podbieraki

Podbierak jak nazwa wskazuje służy do podbierania ryb, na rynku istnieje wiele form tego niezbędnika każdego wędkarzaPodbieraki klasyfikuje się na dwa typy:  

Podbierak ze sztywnym koszem, który znajduje coraz więcej zwolenników wśród wędkarzy, posiada sztywną ramę kosza, na której zawieszona jest siatka podbieraka. Najczęściej jest ona wykonana z twardszego materiału. Dzięki usztywnionym koszu takim podbierakiem o wiele łatwiej podebrać rybę wśród zarośli czy krzaków.  

  

Podbierak z miękką ramą, który charakteryzuję się miękkimi ramionami, które można swobodnie składać i wyciągać z głowicy podbieraka. Najczęściej spotykanymi rozmiarami są 42' i 49'. Producenci oferują również dwuczęściowe sztyce - jest to niezwykle pomocne np. podczas podbierania ryby z pontonu, a na brzegu dzięki długiej sztycy jesteśmy w stanie dalej włożyć podbierak do wody. Na rynku istnieje wiele wykończeń podbieraka, np. z korkowym wykończeniem, oliwkową lub camo siatką. Niezwykle przydatnym elementem, w który powinniście się zaopatrzyć przy okazji zakupu podbieraka jest pływak, który umieszczamy przy głowicy podbieraka 

Aktywne filtry