Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 80,00 zł

Haki

czaj są wykonane ze stali lub stali węglowej, a pokrywa się je teflonem lub matowym wykończeniem by zapobiec odbijaniu światła! Najważniejszymi atrybutami dobrego haczyka jest wytrzymałość i ostrość, w końcu to te elementy są najbardziej eksploatowane podczas przebywania w wodzie i holu karpia. Każdy karpiowy hak składa się z takich elementów jak oczko, trzonek, łuk kolankowy, zadzior (w przypadku haków bezzadziorowych nie ma tego elementu) i ostrze. 

Specjalnie zaprojektowane oczkogrot i nareszcie wytrzymały drut to domena wszystkich firm karpiowych, specjalizujących się w produkcji wędkarskich haczyków - CARP'R'US, Korda, FOX, UnderCarpForge Tackle, ESP, NashStarbaits to właśnie te firmy są najczęstszymi wyborami karpiarzy. 

W naszej ofercie znajdziecie haki do wszystkich typów przynęt i przyponów w najbardziej popularnych rozmiarach jakimi są: 8 / 6 / 4 / 2. Dobierz odpowiedni hak do przyponów typu D-RigRonnie-RigBlowback Rig, 360 rig, czy klasyczny węzeł bez węzła i miej pewność, że ten element cię nigdy nie zawiedzie! By stworzyć odpowiedni przypon będą Ci potrzebne jeszcze ringi, pozycjonery haczyka, stopery czy micro krętliki. 

  

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj haka wybrać, chętnie Ci w tym pomożemy! Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością rozwikłają z Tobą takie zagadnienia jak Fang, Twister, Curve. Pamiętajcie, że niektóre łowiska wymagają haków bezzadziorowych, które rzecz jasna znajdziecie u nas w pełnej gamie.

Aktywne filtry