• Niedostępny

NASH SCOPE R6 TRANSFORMER

979,99 zł
Brutto

To najlepszy pokrowiec, jaki zaprojektowano do przechowywania 6-stopowych Scope’ów. To torba typu carryall, z klapą wyściełaną odporną pianką EVA. Pomieści trzy wędki uzbrojone w kołowrotki.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Po wyciągnięciu wędek, uzyskuje się dostęp do dwóch komór, w których można przechować najważniejszy ekwipunek- większa pomieści duży sprzęt, natomiast mniejsza jest izolowana, dzięki czemu żywność lub przynęty zachowają swoją świeżość.

Trzy długie, zewnętrzne kieszenie służą do przechowywania podbieraka Black Ops, podpórek i buzz barów. Trzy wyściełane kieszenie po przeciwnej stronie pomieszczą nieco większe przedmioty, a w pozostałych dwóch, dodatkowo wzmocnionych pianką EVA, schowamy klucze, telefon i portfel.

Transformer jest bardzo uniwersalny- można go przewozić na wózku ( załadunek ułatwi elastyczny uchwyt) lub wygodnie przenieść na plecach dzięki odpowiednio ukształtowanym, miękkim pasom naramiennym, wzbogaconym o pas piersiowy. Jeśli pasy naramienne nie są używane, można je schować w wodoodpornej, łatwej w czyszczeniu osłonie.

T3771

Specyficzne kody