Lista produktów marki Powapacks

 • LATARKA CZOŁOWA POWAPACS ULTRALITE

  199,00 zł

  Czy masz dość ciężkich, nieporęcznych czołówek, które kołyszą się podczas biegu lub zsuwają się z głowy. Mają niewygodny pasek, który często jest zbyt ciasny, uciskając powoduje dyskomfort i ból głowy? Jeśli tak, pokochasz naszą nową lekką latarkę czołową Powapacs Ultralite z regulowanym paskiem i diodami LED XPE o wysokiej jasności. 

 • POAWAPCS LAMPKA BIWAKOWA POWALITE XL

  259,00 zł

  Powalite XL to jedna z najjaśniejszych lamp tego rodzaju, z możliwością sterowania pilotem. Lampka o mocy do 350 lumenów w najmocniejszym ustawieniu. Jest to nie tylko lampa, ma także funkcję power banku o pojemności 5200 mAh, wystarczającą do naładowania telefonu lub czołówki.  Jest dostarczana z pilotem, który pozwala dostosować kolor i jasność diody LED.

 • POWAPACS LAMPKA BIWAKOWA POWALITE +

  199,00 zł

  Powalite + to lampa bezdotykowa z wyborem czerwonego lub białego światła do namiotu. Ma mały czujnik PIR z przodu dzięki czemu lampa zapali się̨ gdy tylko wykryje ruch. Ta aktywowana ruchem lampa ma wiele zastosowań, niezależnie od tego czy chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w namiocie, czy też ciemnych obszarów wokół obozowiska. 

 • POWAPACS LUXX RGB LAMPKA

  149,00 zł

  Luxx to kompaktowa, poręczna i jasna lampka z niewielkim zgrabnym pilotem. Zasięg pilota pozwala nam włączyć / wyłączyć zdalnie lamkę nawet z odległości 10 metrów, wybierać z pośród 7 różnych kolorów. Jest w pełni wodoodporna (IP65) co oznacza, że ​​jest idealna do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz, jest wyposażona w poręczne mocowanie do karabińczyka.

 • POWAPACS OSTRZAŁKA DO HACZYKÓW POWAPOINT

  299,00 zł

  PowaPoint to zestaw do ostrzenia haczyków, został zaprojektowany do przenośnego i precyzyjnego ostrzenia haczyków. Dzięki mosiężnemu trzonkowi antywibracyjnemu, który pomaga zminimalizować hałas i wibracje, wygodnie leży w dłoni, zapewniając szybką i bezproblemową pracę podczas ostrzenia. Radełkowane boki zapewniają łatwą obsługę w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to szybkie ostrzenie między rzutami lub ostrzenie nowego haka.

 • POWAPACS PANEL SŁONECZNY SP 60

  1 049,00 zł

  Panel słoneczny Sunpower 60 W  Powapacs jest wyposażony w ogniwa słoneczne SunPower, o sporej wydajności ponad 23,5%. Energia ta może być́ wykorzystana do ładowania wielu urządzeń́ przez zintegrowany port USB lub za pomocą̨ krokodylków.  

 • POWAPACS POWERBANK ATOM 78

  1 199,00 zł

  ATOM to lekki, mocny, cichy i inteligentny generator solarny.  Posiada kompaktowy rozmiar, jest kompatybilny z wieloma urządzeniami tj. kamera, laptop, aparat.  Wewnętrzne ogniwo o dużej pojemności oraz przyjazna dla środowiska funkcja ładowania panelem słonecznym (panele sprzedawane osobno) sprawiają że, możesz ładować swoje urządzenia w dowolnym miejscu, z dala od zasilania sieciowego.

 • POWAPACS POWERBANK Z PANELEM SŁONECZNYM ION

  859,00 zł

  Kompaktowy, lekki i mocny. Nowy wielofunkcyjny Li-Po Powapacs ION zapewnia zasilanie prądem przemiennym i stałym, wszędzie i zawsze tam gdzie jest to potrzebne. W połączeniu z dołączonym do zestawu panelem słonecznym 12W ION to idealny pakiet w miejscach bez zasilania sieciowego. Idealnie sprawdzi się na krótkich zasiadkach, rodzinnych wycieczkach, wszędzie tam gdzie może nam zabraknąć prądu a będzie potrzebny na wagę złota.

 • POWAPACS TELEWIZOR DVB T2 9'' TV

  649,00 zł

  Ten telewizor Freeview DVB T2 jest najbardziej zaawansowanym telewizorem Freeview na rynku. Jest to stylowy, smukły i wysokiej jakości przenośny telewizor, który idealnie nadaje się na wakacje, na stolik nocny lub szafkę kuchenną. 

 • POWAPACS WZMACNIACZ ANTENOWY TV BOOSTER AERIAL

  99,00 zł

  Wzmacniacz Powapacs DVB-T został zaprojektowany specjalnie w celu poprawy odbioru sygnału cyfrowego.  Standardowe połączenie koncentryczne, nadaje się do większości przenośnych telewizorów.  Jest lekki i idealny do przenośnych telewizorów. Dzięki magnetycznej podstawie możemy przymocować go do większości metalowych przedmiotów, wykorzystując ich powierzchnię w celu poprawy odbioru.