BivyCarp to marzenie właściciela sklepu - marzenie to mogło się nareszcie ziścić we wrześniu 2019 roku, kiedy to oficjalnie otworzyliśmy sklep internetowy dla karpiarzy i wędkarzy.  

  

Jak to bywa z początkami, były ciężkie - pierwsze zamówienia hurtowe, wprowadzanie produktów na stronę online, pierwsze zamówienia i pierwsze wysyłki. By jednak ułatwić cały ten proces, zadbaliśmy by firma BivyCarp cechowała się profesjonalizmem, zatrudniając osoby z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu sklepów wędkarskich i przede wszystkim ludzi, którzy są aktywnymi karpiarzami.  

  

W naszym sklepie dostaniecie odpowiedź na niemal wszystkie Wasze pytania dot. Karpiowania jak i niemal wszystkie niezbędne przedmioty wymagane w tym sporcie. Ponadto oprócz załogi sklepowej, tworzymy kilkudziesięcioosobową ekipę przyjaciół, którą nazywamy Teamem i w którym nawiązały się więzi przyjacielskie, a można by nawet rzec, że rodzinne. Nie łączy nas tylko pasja do wędkarstwa - spore gro osób spędza ze sobą czas na zasiadkach, lecz także dzielimy swoje radości jak i troski w prywatnych rozmowach czy spotkaniach.  

  

Zapytacie więc kim jesteśmy? BivyCarp to przede wszystkim wspaniali ludzie, z niezwykłą wiedzą karpiową, którą przekazujemy Państwu podczas zakupów w naszym sklepie i dzięki, której chętnie do nas wracacie. BivyCarp to także dystrybutor kilku renomowanych firm karpiowych na świecie. Sprzedajemy na wyłączność produkty DT Baits, Black Label Baits, Forge Tackle, Century, Mika Products i Lucx, wierzymy, że z biegiem czasu będziemy rozszerzać listę dystrybutorską.  

Magazyn i siedziba BivyCarp znajduję się w Tychach przy ul. Paprocańskiej 41  

www.bivycarp.pl